توضیحات پروژه

غرفه سازی نمایشگاهی با آوانمانور

غرفه سازی نمایشگاهی یعنی ایجاد یک محیط کوچک فروشگاهی برای مدت زمان موقت در نمایشگاه. امروزه غرفه سازی بسیار پیچیده و تشکیل شده از علم طراحی و دکوراتیو است. طراحی غرفه ها با استفاده از تجهیزات و دستگاه هایی انجام می شود که باعث زیبایی فوق العاده غرفه ها شده و سرعت طراحی و نصب غرفه را تا حد چشمگیری کاهش می دهد. یک غرفه نمایشگاهی باید مطابق با نیازهای برندینگ و بازاریابی هر مجموعه طراحی شود و آن را برای رسیدن به اهداف یاری رساند.

شرکت در نمایشگاه های مختلف یکی از بهترین راه های بازاریابی و جذب مشتری می باشد. شرکت آوانمانور به عنوان یکی از بهترین طراح و اجرا کننده های حوزه غرفه سازی نمایشگاهی با سابقه ای درخشان در تهران و شهرستان ها مشغول به فعالیت است. تیم ما علاوه بر داخل کشور، تجربه کار با نمایشگاه های بین المللی را نیز در کارنامه فعالیت خود به ثبت رسانیده است. ما با دانش تخصصی خود در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت تمام نیازهای شما را در ساخت غرفه های نمایشگاهی و همایش ها برآورده می سازیم.

نکات طلایی غرفه سازی:

 • جذابیت بصری غرفه از نظر مخاطبان
 • مطابقت تناسب غرفه با موضوع نمایشگاه
 • ساخت غرفه با کیفیت اما مقرون به صرفه
 • استفاده مناسب از فضاهای کوچک در نمایشگاه ها و چیدمان و تقسیم بندی استاندارد

خدمات غرفه سازی نمایشگاهی:

 • طراحی غرفه و غرفه سازی:
  نوع طراحی غرفه، رنگ، نور پردازی و … نقش بسیار مهمی در دیده شدن برند شما و جذب مشتری دارد. ساخت غرفه به صورت صفر تا صد براساس اصول روانشناسی توسط کادر مجرب شرکت و متناسب با حوزه کاری و محصولات شما انجام می شود.
 • تجهیزات نمایشگاهی:
  فروش و اجاره امکانات مورد نیاز برای غرفه مثل نمایشگرهای قابل انعطاف، نمایشگرهای موبایل، تلویزیون کف، نمایشگر پرده ای و …
 • خدمات و تبلیغات نمایشگاهی:
  محصولات تبلیغاتی نقش بسیار مهمی در نمایش برند شما دارند اما نوع و کیفیت محصول نیز بسیار حائز اهمیت است. ما با مشاوره حرفه ای شما را در این امر همراهی خواهیم کرد.

چهار مرحله ساخت غرفه:

 1.  شناخت برند و نیازهای مشتری به همراه بررسی موقعیت غرفه
 2.  طراحی سه بعدی غرفه براساس اطلاعات بدست آمده
 3. هماهنگی با مشتری و طراحی جزئیات و تائید طرح نهایی
 4. ساخت و نصب غرفه

نحوه ارتباط با ما:

برای مشاوره رایگان می توانید با شماره های 02177963540 یا 02177963541 تماس حاصل فرمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی تمام سوالات و نیازهای شما هستند.

برای مشاهده نمونه کارهای دیگر به صفحات ” تلویزیون شهری ” ، ” دکور برنامه تلویزیونی ” ، ” دکور همایش ” و یا ” دکور ال ای دی ” مراجعه فرمائید. همچنین می توانید برای اطلاع از جدیدترین نمونه کارهای ما ” صفحه اینستاگرام آوانمانور ” را دنبال کنید.

نمونه کارها