توضیحات پروژه

دکور ال ای دی | طراحی و نصب با آوانمانور

دکور ال ای دی نوعی نمایشگر دیجیتال است که از لامپ های ال ای دی تشکیل شده است. در ساخت دکور ال ای دی برنامه ها موارد گوناگونی دخیل هستند. این جذابیت بصری می تواند در نگاه اول نظر مخاطب را به خود جلب کند. امروزه انتظار تماشاگران از دکورهای دیجیتال بسیار افزایش یافته و آن ها مشتاق هستند طرح های جدید و حرفه ای را روی صفحه مشاهده کنند. مخصوصا در برنامه های منحصر به فرد و پربیننده، طراحی یک دکور ال ای دی زیبا از اهمیت ویژه ای برخوردار است. نوع طراحی دکور کمک به سزایی در جذب بیننده می کند.

تیم ما متخصص اجرای انواع دکور ال ای دی برای دکور هتل ها، دکور جشنواره، دکور سینما و … می باشد. شــرکت آوانمانور میتوانــد همــکار شــما در برگــزاری هرچــه بهتــر و با شـکوه تر مراسـم تبلیغـی باشـد. ایجـاد فضـای مناسـب بـرای هرگونـه ارایـه بـه منظـور معرفـی محصـول یـا خدمـات تخصصـی اسـت کـه بـا در اختیـار گرفتـن دانـش فنـی و فنـاوری روز دنیـا توانسـته ایم، فرصـت بهره منـدی از آن را بـرای شــما فراهــم آوریــم.

عــلاوه بــر حوزه هــای پیش گفتــه در تجربــه اســتفاده از ایــن تکنولــوژی در مراســم مذهبــی، برگــزاری جلســات ادعیه خوانــی یــا عــزاداری و همچنیــن مولودی هایــی کــه بــرای گرامیداشــت یــاد بــزرگان دیــن اقامــه می شــود نیز کارنامــه موفقــی داشــته ایم.

اهمیت دکور ال ای دی:

معمولا در طراحی دکورهای دیجیتال از LED استفاده می شود که باید مطابق با هدف برنامه طراحی شود. طراح براساس اصول زیباشناسی و نوع برنامه دکور را طراحی می کند. یک نکته بسیار مهم دیگر در طراحی دکور مناطقی که وسایل مورد نیاز نصب و اجرا در آن قرار می گیرد این است که باید محیط  مناسبی برای کابل ها وجود داشته باشد. رعایت کردن اصول طراحی درجذابیت و هر چه بهتر ارائه شدن این دکورها بسیار تاثیر گزار است. ازجمله این اصول می توان به فرم، رنگ، میزانسن، حرکت دوربین، دکوپاژ، نوع دوربین ها و نوع برنامه ای که کار می شود، اشاره کرد.

انواع دکور ال ای دی:

  • نمایشگرهای داخل سالن :

تجهیــز ســالن هایی کــه در آن کنفرانس هــا و هم اندیشی ها بــه منظــور ارایــه آخریــن دســتاوردهای علمــی برگــزار می شــود یـا نشسـت هایی کـه در آن نسـبت بـه معرفـی کالا یـا محصـول و حتـی خدمتـی اقــدام می کنیــد یــا حتــی برگــزاری کنســرت ها و نمایش هــا بــا تلویزیون هــای بــزرگ و نمایشــگرهای داخلــی، فضایــی پرشــکوه تر را ایجــاد می کنــد کــه بــر اثـر آن، نفـوذ و تاثیـر بـر مخاطـب بیشـتر خواهـد شـد.

  • نمایشگرهای فضای باز :

این نمایشگرها واجد ویژگی های خاصی هستند. بی شک مخاطبان شاهد حضور تلویزیون های تبلیغاتی شهری در معابر و خیابان ها و همچنین نصب آنها بر پیشانی ساختمان های بلند در ابعاد کوچک هستند. این امکان تصویری برای ارائه و تبلیغ محصولات از جمله فرصت های در دسترسی است که در همکاری با آوانمانور میتوانید از بهترین های آن بهره مند شوید. ضمن اینکه نمایشگرهای ما دارای کلیه استاندارد های لازم برای مصرف انرژی، مقاومت در برابر اشعه آفتاب و همچنین گرما و سرما را دارد.

  • نمایشگرهای قابل انعطاف :

ویژگی این تلویزیون، انعطاف پذیر بودن آن است. از این نمایشگرها می توان برای ساخت فضاهای بدیع و دکوراتیو بهره برد. فرم پذیری این نمایشگر به نحوی است که شما می توانید آن را با طرح های خلاقانه خود همراه سازید و نیاز خود را برآورده سازید.

  • پرده ستاره ای :

این پرده پارچه ای مملو از نقطه های درخشان یا ستاره های نورانی است، استفاده از این پرده به عنوان زمینه ای که میتواند پوششی برای فضای پشت صحنه شما باشد به کار میروند.

  • نمایشگرهای موبایل (سیار) :

این امکان فرصتی برای برنامه سازان و مدیران فراهم می آورد که در هر مکان و در کمترین زمان بتوانند از نمایشگری بزرگ با 16 متر مربع مساحت استفاده کنند. از قابلیت های مهم این نمایشگر علاوه بر پرتابل بودن و نداشتن نصب، سوار بودن بر جک هایی است که بتوان تلویزیون را در ارتفاع مناسب و مورد نیاز به نمایش گذاشت

  • تلویزیون کف :

اگر میخواهید کف محل اجرای برنامه یا مراسم تان با تصاویر دلخواه تان شکوه یابد و با رنگ و نور بر عظمت آن بیفزایید می توانید از نمایشگر کف استفاده کنید. بهره گیری از این فناوری برای رونمایی از محصولات یا بُعد بخشیدن به صحنه در سن های اجرای موسیقی و…. می تواند زیبایی خیره کننده به نمایش بگذارد.

نحوه ارتباط با ما:

برای مشاوره رایگان می توانید با شماره های 02177963540 یا 02177963541 تماس حاصل فرمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی تمام سوالات و نیازهای شما هستند.

برای مشاهده نمونه کارهای دیگر به صفحات ” تلویزیون شهری ” ، ” دکور برنامه تلویزیونی ” ، ” دکور همایش ” و یا ” غرفه سازی نمایشگاهی ” مراجعه فرمائید. همچنین می توانید برای اطلاع از جدیدترین نمونه کارهای ما ” صفحه اینستاگرام آوانمانور ” را دنبال کنید.

نمونه کارها