طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی

طراحی و غرفه سازی نمایشگاهی

۴ هفته پیش ۳۸ بازدید

شرکت در نمایشگاه های مختلف یکی از بهترین راه های بازاریابی و جذب مشتری می باشد. شرکت آوانمانور به عنوان یکی از بهترین طراح و اجرا کننده های غرفه های نمایشگاهی با سابقه ای درخشان در تهران و شهرستان ها مشغول به فعالیت است. تیم متخصص اوانمانور علاوه بر داخل کشور، تجربه کار با نمایشگاه های بین المللی را نیز در کارنامه فعالیت خود به ثبت رسانیده است. 
تیم ما با دانش تخصصی خود در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت تمام نیازهای شما را در ساخت غرفه های نمایشگاهی و همایش ها برآورده می سازد.

 

غرفه سازی آرپامد

غرفه سازی ساران


خدمات غرفه سازی:


    طراحی غرفه و غرفه سازی:
نوع طراحی غرفه، رنگ، نور پردازی و ... نقش بسیار مهمی در دیده شدن برند شما و جذب مشتری دارد. ساخت غرفه به صورت صفر تا صد براساس اصول روانشناسی توسط کادر مجرب شرکت و متناسب با حوزه کاری و محصولات شما انجام می شود.
•    تجهیزات نمایشگاهی:
فروش و اجاره امکانات مورد نیاز برای غرفه مثل نمایشگرهای قابل انعطاف، نمایشگرهای موبایل، تلویزیون کف، نمایشگر پرده ای و ...
•    خدمات و تبلیغات نمایشگاهی:
محصولات تبلیغاتی نقش بسیار مهمی در نمایش برند شما دارند اما نوع و کیفیت محصول نیز بسیار حائز اهمیت است. ما با مشاوره حرفه ای شما را در این امر همراهی خواهیم کرد.

 

تیم غرفه سازی


چهار مرحله ساخت غرفه:


1.    شناخت برند و نیازهای مشتری به همراه بررسی موقعیت غرفه
2.    طراحی سه بعدی غرفه براساس اطلاعات بدست آمده
3.    هماهنگی با مشتری و طراحی جزئیات و تائید طرح نهایی
4.    ساخت و نصب غرفه

 

غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی

 

شرکت اوانمانور با بیش از شش سال تجربه کاری توانسته خدمات غرفه سازی نمایشگاهی را به صورت حرفه ای و با جدیدترین طراحی های روز دنیا  به مشتریان عزیز ارائه دهد. ارائه کیفیت مناسب و رضایت مشتری از جمله ارزش های سازمانی ما می باشد. ما شما را در به واقعیت تبدیل کردن رویاهایتان همراهی خواهیم کرد.
برای مشاهده تمام نمونه کاری ما به لینک مراجعه کرده و یا برای مشاوره با شماره 09121889144 تماس حاصل فرمائید.