ساخت دکور عصر جدید و صحبت های احسان علیخانی درمورد فصل دوم

ساخت دکور عصر جدید و صحبت های احسان علیخانی درمورد فصل دوم

۴ ماه پیش ۲۹۴ بازدید


عصر جدید یک برنامه استعدادیابی است که تماشگران زیادی را به خود جذب کرده. حتما تاکنون تیزرها و قسمت هایی از این برنامه را تماشا کرده اید. دکور دیجیتال فصل دوم عصر جدید به همت و تلاش شبانه روزی تیم متخصص شرکت آوانمانور در مدت  20 روز ساخته و نصب شده است. 
 

دکور فصل دوم عصر جدید


در این بخش به صحبت های آقای احسان علیخانی درمورد فصل دوم  پرداخته ایم.


دلیل تغییر نکردن ترکیب داوران در فصل دوم چیست؟

احسان علیخانی : قصد انجام این کار را داشتیم اما به دلیل تجربه فوق العاده در فصل اول با این عزیزان با دوستان به توافق رسیدیم که فصل دوم را هم در خدمت همین داوران باشیم .اگر تولید و پخش عصرجدید ادامه پیدا کرد، در فصل بعدی تغییر اساسی در داوران خواهیم داشت.


چرا عصر جدید داور متخصص ندارد؟

احسان علیخانی : من بارها گفته ام  که اگر بخواهیم داوران متخصص بیاوریم باید به اندازه تماشگران داخل استودیو، داور بنشیند و چهار تماشاگر به جای داوران.به همین دلیل نمی توانیم داور صرفا فوتبالی و ... بیاوریم.من امین حیایی  را در حد یک  ورزشکار حرفه ای قبول دارم. اینجا آکادمی تخصصی نیست.ما یک برنامه استعدادیابی هستیم که در حدود 50 یا 60 حوزه فعالیت می کنیم.


تفاوت فصل دوم عصر جدید با برنامه های استعدادیابی دیگر در چیست؟

احسان علیخانی : ساختار برنامه که یکی است و نمیتوان این موضوع را انکار کرد اما تغییراتی در فصل دوم داریم که برخی از آن ها دیده نشده است.


دلیل ادامه ساخت عصرجدید چیست؟

احسان علیخانی : من فقط به دو دلیل عصر جدید 2 را شروع کردم.دلیل اول اینکه 300 نفر به طور مستقیم و 500 نفر به طور غیر مستقیم سر سفره این برنامه هستند. آشپزخانه ای که غذای بچه ها را درست می کند، آژانسی که بلیط شرکت کننده ها را صادر می کند و کارگاه ایرانی که وظیفه ساخت دکور و تجهیزات عصر جدید را برعهده دارد.دلیل دوم شوق و ذوق بچه هایی است که پشت در مانده اند.این برنامه 70 درصد یعنی نزدیک به 55 میلیون بیننده دارد. فقط در فینال فصل اول 10 میلیون و 400 هزار رای داشتیم که نمی توان به راحتی از کنار این موضوع عبور کرد.

 

برنامه عصر جدید احسان علیخانی


همزمان با پخش فصل دوم عصر جدید با وبلاگ آونمانور همراه باشید تا شما را از جدیدترین و هیجان انگیزترین اخبار این برنامه مطلع سازیم.

نظر شما درمورد دکور فصل دوم عصرجدید چیست؟

 

اخبار مشابه به این موضوع:
فصل دوم «عصر جدید» با چه تغییراتی همراه است؟
وعده علیخانی برای تغییر داوران «عصر جدید»/ چرا فصل دوم ساخته شد؟