برنامه تلویزیونی اعجوبه ها

برنامه تلویزیونی اعجوبه ها

۱ ماه پیش ۶۲ بازدید

برنامه اعجوبه ها یک برنامه استعدادیابی با حال و هوایی جدید در شبکه سه سیما می باشد. این برنامه در جهت نمایش استعداد های کودکان و نوجوانان 3 تا 13 ساله ساخته و پخش می شود. اعجوبه ها به کارگردانی احسان عبدی پور و تهیه کنندگی سروش گل محمدی است. مجری فصل اول برنامه مهران غفوریان و نادر سلیمانی فصل دوم را اجرا خواهد کرد. در این برنامه هنرمندان دیگری همچون بابک نهرین و ... نیز حضور دارند.
طراحی و نصب صفر تا صد دکور فصل دوم برنامه اعجوبه ها توسط شرکت آوانمانور می باشد. این دکور دیجیتال در 70 متر و در مدت یک روز نصب شده است.

 

 

در اعجوبه ها هر هفته شاهد استعدادهای بی نظیر کودکانی باهوش و پرتوان هستیم.به گزارش سماتک نبوغ کودک ایرانی در چنین برنامه هایی به همگان معرفی خواهد شد و امروز که این فرصت برای خانواده ها پیش امده است تا شایستگی کودک خود را در معرض دید عموم قرار دهند، بهتر است از آن در جهت افزایش انگیزه آینده سازان فردای ایران گام بردارند. به جرات می توان گفت که توانمندی های بچه های ایران بی نظیر و گاها شگفت انگیز است و در صورت فراهم بودن شرایط و امکانات می توانند آینده کشور را بسازند.

 

برنامه اعجوبه ها


نحوه ثبت نام در برنامه اعجوبه ها:
اگر کودکان عزیز شما استعداد یا توانمندی ویژه ای دارند، یک ویدئو با کیفیت از ان ها تهیه کنید و به آدرس مجازی این برنامه ارسال کنید. پس از قبولی فیلم و تایید نهایی راهی اعجوبه ها می شوید.

میتوانید قسمت های پخش شده فصل اول را در سایت شبکه سه مشاهده کنید.