با مسابقه هوش برتر آشنا شوید

با مسابقه هوش برتر آشنا شوید

۱ ماه پیش ۶۲ بازدید

هوش برتر یک مسابقه جذاب و هیجان انگیز از شبکه نسیم می باشد.این مسابقه تاکنون نزدیک به ده دوره پخش شده است و  بر پایه ی هوش، حافظه ، قدرت ذهن و سرعت عمل  افراد می‌باشد. این مسابقه به تهیه کنندگی پیمان پورمقیمی و اجرای افشین زینوری است.

هوش برتر به‌دلیل هیجان، جذابیت و شیوه سرگرم‌سازی که ایجاد می‌کند، یکی از بهترین برنامه ها و مورد علاقه مخاطبان می باشد که قدمتی طولانی در تلویزیون دارد.
دکور دیجیتال فصل اول و دوم مسابقه هوش برتر توسط شرکت آوانمانور ساخته و نصب شده است. دو دکور کاملا متفاوت و حرفه ای توسط تیم متخصص اوانمانور که چندین سال سابقه نصب دکور در برنامه های بزرگ تلویزیونی را دارند.

 

مسابقه هوش برتر


هدف اصلی هوش برتر بالا بردن سطح اطلاعات عمومی مردم و ایجاد سرگرمی برای آن هاست. در این مسابقه با وارد کردن هوش سؤالاتی را به‌صورت تصویری، دیداری، شنیداری و بازی‌های عملی طراحی و مسابقه را از حالت پرسش و پاسخ صرف خارج کرده اند که این موضوع جذابیت این مسابقه را چندین برابر می کند.
جام‌جم درباره این مسابقه گفت: همان‌طور که از اسم این برنامه پیداست، این مسابقه بر پایه و اساس هوش و اطلاعات عمومی ساخته خواهد شد، منتها ما رویکرد قدرت جسمانی را هم به آن اضافه کردیم. تمام مسابقات تلویزیونی دنیا بر پایه و اساس سه نوع قدرت بدنی، سرگرمی یا علمی استوار است که از بین این سه گرایش در ایران ما بیشتر شاهد ساخت مسابقات علمی بوده‌ایم که مبتنی بر سوال و جواب است. در هوش برتر سعی کرده‌ایم این ساختار یکنواخت را بشکنیم و سعی کنیم تلفیقی داشته باشیم از مسابقات مختلف که بیننده تلویزیونی خسته نشود.

در حال حاضر سری دهم هوش برتر هر شب ساعت 19 از شبکه نسیم پخش می شود.
سایت مسابقه هوش برتر : http://houshebartartv.ir/
سایت شبکه نسیم : https://tvnasim.ir/