اجرای انواع دکور برنامه تلویزیونی

اجرای انواع دکور برنامه تلویزیونی

۱ ماه پیش ۶۲ بازدید

دکور برنامه تلویزیونی از لحاظ کیفیت و خلاقیت اهمیت به سزایی دارد. یک دکور زیبا هویت برنامه را تعیین می کند و باعث جذب بیشتر مخاطب می شود. در مقابل آن دکور و نور پردازی نامناسب و غیر حرفه ای جذابیت برنامه را به شدت کاهش می دهد زیرا اولین چیزی که مخاطب میبیند و با آن ارتباط برقرار می کند، دکور برنامه تلویزیونی است.
بدون شک شرکت آوانمانور جزو خلاق ترین و با کیفیت ترین شرکت های طراحی و نصب انواع دکور برنامه تلویزیونی می باشد که کارنامه درخشانی دارد. تیم متخصص آوانمانور چندین سال سابقه همکاری با بزرگترین و پرمخاطب ترین برنامه های تلویزیونی از جمله عصر جدید، ماه عسل، کودک شو، هوش برتر، اعجوبه ها، ماه منیر و ... را دارد. کادر فنی ما علاوه بر برنامه های تلویزیونی، بیش از 500 رویداد را در حوزه های مختلف مانند کنسرت، همایش، معرفی برند و محصولات، افتتاح پروژه و ... را پشتیبانی و اجرا کرده است.

 

دکور برنامه تلویزیونی

 

دکور برنامه تلویزیونی یک یکیکی از مهمترین نکات طراحی دکور در برنامه های تلویزیونی این است که باید متناسب با حال هوای برنامه باشد. مثلا در برنامه های سیاسی باید دکور جدی یا در برنامه های هنری باید دکور هنری باشد. متحرک بودن دکور نیز به جذابیت برنامه کمک می کند و باعث می شود مخاطب از تماشای آن لذت ببرد. زمان و فرصت کافی و همچنین فضای مناسب نیز از عوامل مهم در طراحی دکور هستند که باید به آن ها توجه شود.

 

دکور برنامه تلویزیونی ماه عسل

 

دکور برنامه تلویزیونی از کی بپرسم


اوانمانور با بهرمندی از دانش تخصصی همکاران خود شما را در حوزه های مشاوره، طراحی، نصب، فروش و اجاره راهنمایی کرده و در معرفی بهتر  به مخاطب یاری می رساند. طراحان ما با دانش نور، رنگ و تصویر بهترین و مناسب ترین دکور را برای شما طراحی می کنند.

برای مشاهده تمام  نمونه کارهای ما میتوانید به این لینک مراجعه کرده و یا برای مشاوره با شماره  02177963540 تماس حاصل فرمایید.