تلویزیون شهری، تلویزیون های بزرگی هستند که بر روی دکل های بزرگی نصب شده و به دو صورت آنلاین و آفلاین مورد استفاده قرار می گیرند. این تلویزیون ها از نظر کاربرد به دو دسته داخل سالن و بیرون سالن تقسیم می شود. از آن ها در داخل پارک ها، بزرگراه ها، استادیوم ها و … استفاده می شود. این تلویزیون ها برای نمایش پخش زنده فیلم و سریال های تلویزیونی، مسابقات حساس ورزشی، پخش زنده، متن و فیلم های معرفی خدمات و محصولات استفاده می شوند که از جذابیت زیادی برخوردار هستند. در این مقاله سعی داریم شما را با نحوه ساخت تلویزیون شهری آشنا کنیم. با ما همراه باشید…

ابعاد و وزن تلویزیون شهری

ابعاد و وزن تلویزیون شهری در انتخاب اندازه فونداسیون، تعداد پایه ها و انتخاب جنس ستون ها به علاوه استحکام اسکلت آن بسیار اهمیت دارد. برای ساخت تلویزیون شهری بهتر است از دو پایه استفاده شود زیرا استحکام بنا و میزان تحمل بنای تلویزیون شهری در مواقعی که باد با سرعت بالا است، بسیار بیشتر خواهد بود.

بعد از حفر فونداسیون، نصب آرماتورها و ریختن بتون نوبت ساخت اسکلت تلویزیون شهری است. برای این کار از قوطی های پروفیل استفاده کنید که بر روی صفحه ستون هایی که در فونداسیون کار گذاشته اید نصب می شود. حواستان به قطر داخلی پایه باشد. این قطر باید برای عبور یک شخص مناسب باشد. حتما هنگام ساخت در ارتفاع سازه به عدم عبور برق شهری از بالای سازه توجه کنید که دچار مشکل نشوید.

امنیت سازه تلویزیون شهری

امنیت قطعات سخت افزاری و نرم افزاری بسیار اهمیت دارد. نحوه دسترسی اپراتور باید بسیار امن باشد. مسئولیت برنامه نویسی، تعمیر یا اجرای سازه باید به عهده یک شخص معین و مورد اعتماد باشد و برنامه نویسی از راه دور برای کاربران دیگر امکان پذیر نباشد. نرم افزارها نیز باید قفل داشته باشند تا افراد سودجو نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

آموزش اجرای تلویزیون شهری

درجه حرارت محل نصب تلویزیون شهری

در تلویزیون شهری، درجه حرارت محیطی بسیار مهم است، زیرا پاور تلویزیون در صفر درجه سانتیگراد تا ۲۵ درجه سانتیگراد کار می کند. در مکان های گرمسیر و در فصل تابستان که دمای محیط به ۶۰ درجه سانتیگراد می رسد، حتما از کولر های گازی استفاده کنید که به صورت اتومات کار کند. در مناطق سردسیر نیازی به کولر گازی نیست.

هزینه تخصیص داده شده به سازه تلویزیون غول پیکر

مقدار هزینه ای که می کنید اهمیت به سزایی در ساخت تلویزیون شهری دارد. کیفیت کامپوزیت ها، استفاده از کرکره برقی، مقاوم سازی سازه، مدل تامین برق، استفاده از دستگاه یو پی اس و نوع کولر گازی استفاده شده و اجرای زیبای پروژه بستگی به مقدار سرمایه شما دارد. برای تامین برق از برق سه فاز یا برق تک فاز با آمپر بالا استفاده کنید.

جمع بندی:

آوانمانور بــا در اختیـار گرفتـن برتریـن برندهـای دنیـا بـرای ارائـه بهتـر ایده هـا، تـلاش می کنـد کـه خدماتـی در خـور را بـه مشـتریانش در زمینه طراحی و نصب انواع تلویزیون های شهری ارائه کنــد. نـگاه مـا انقلابـی در برگـزاری هـر چه بهتـر پروژه ها و برنامه های شماست تـا بتـوان از رهگـذر آن بـه ارائه های مناسب تر و پرشـکوه تر رسـید. مـا گمـان  میکنیـم معرفـی محصـولات، تبلیغـات و رونمایـی از برندهـا و همچنیـن انتشـار ایده هـا در سـایه بهره گیــری از ایــن امکانــات و ظرفیت هــا میتوانــد چشم اندازی روشــن تر را بــه نمایــش بگــذارد .

برای مشاوره رایگان می توانید با شماره های 02177963540 یا 02177963541 تماس حاصل فرمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی تمام سوالات و نیازهای شما هستند. همچنین برای مشاهده نمونه کارهای ما می توانید به صفحه ” تلویزیون شهری ” مراجعه فرمائید.