مسابقه کودک شو یک مسابقه خانوادگی جذاب است که از شبکه نسیم پخش می شود. این مسابقه به کارگردانی رضا نصیریو با اجرای بازیگر سرشناس حمید گودرزی است. در کودک شو یک رقابت هیجان انگیز بین کودکان سه تا پنج ساله به همراه خانوادهایشان ایجاد می شود. خانواده ها برای جایزه باهم رقابت می کنند و کودکان مشغول بازی در دنیای کودکانه خود هستند. در این برنامه بازیگران، خوانندگان، فعالان حوزه موسیقی و… نیز به همراه فرزندانشان حضور داشته اند.

باعث افتخار است که دکور دیجیتال زیبای فصل اول و دوم کودک شو به صورت صفر تا صد توسط دستان هنرمند تیم متخصص آوانمانور ساخته و نصب شده است. تیم نصب دکور اوانمانور تاکنون در چندین پروژه های بزرگ تلویزیونی حضور داشته است. برای دیدن نمونه کارهای ما میتوانید به صفحه “دکور برنامه تلویزیونی” مراجعه کنید.

کودک شو فصل یک

در صورت تمایل به حضور در مسابقه کودک شو، به سایت شبکه نسیم مراجعه کرده و فرم ثبت نام برنامه را پر کنید. اطلاعات شما توسط کارشناسان این برنامه بررسی می شود و با سنجش آنها توسط کارشناسان و هنرمندان و در نظر گرفتن میزان توانایی خانواده جهت حضور در برنامه به برنامه دعوت خواهید شد. در مرحله گزینش خانواده ها نیز چالش هایی در نظر گرفته شده است .
کودک شو توسط مردم با استقبال خوبی رو به رو شد و آن را یک برنامه اثرگذار و مفید تشخیص دادند.
سایت برنامه کودک شو : http://koodakshow.tvnasim.ir/
سایت شبکه نسیم : https://tvnasim.ir/