مسابقه بین‌المللی قرآن کریم در ایران (International Holy Quran Competition)  یک مسابقه ی بین‌المللی تلاوت قرآن کریم است که از سال ۱۳۶۰ به صورت سالیانه در کشور ایران و با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می‌شود.
شرکت اوانمانور افتخار داشته است دکور دیجیتال سی و دومین و سی و پنجمین مسابقه بین المللی قرآن کریم را طراحی و اجرا کند. ساخت دکورهای این مسابقه از مهمترین و درخشان ترین پروژه های تیم متخصص ما می باشد.

مشاهده و بررسی انواع دکور همایش

دکورهای همایش آوانمانور

این مسابقه تا کنون در سی و شش دوره برگزار شده و قاریان و حافظان بین‌المللی زیادی را به دنیای اسلام معرفی کرده است.
از مهمترین تفاوت های مسابقه بین المللی قرآن در ایران با دیگر کشورها حضور اقشار مختلف مردم، حضور مهمترین مقام های کشور و برگزاری مراسم دیدار با مقام معظم رهبری است. همچنین حضور مستمر قاریان خارجی و برگزاری نمایشگاه قرآن باعث متمایز شدن این مسابقه از دیگر کشورها می شود.

مسابقه قرآن ایران

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) ، حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی فرمودند : کار برای قرآن، این کتاب با عظمت الهی باید با اخلاص و نیت قرب الی الله باشد و در این امر تعریف و تمجید و یا توبیخ و بازخواست نباید تاثیرگذار باشد، زیرا این امور در محضر خداوند صورت می گیرد و اجر و پاداش خواهد داشت. هنر جمهوری اسلامی بهره گیری از ظرفیت مردم در برنامه های مختلف است و مقام معظم رهبری نیز فرمودند هر زمان امور کشور به مردم واگذار شده ، موفقیت های بسیاری بدست آمده و در مسابقات بین المللی قرآن نیز باید از ظرفیت مردم و علاقه مندان قرآن بهره گرفت.