همراهان عزیز در این مقاله به توضیحاتی درمورد برنامه عصر جدید پرداخته ایم.عصر جدید برنامه ای در حوزه استعدادیابی می باشد که فصل اول آن زمستان سال 97 شروع و تا تابستان سال 98 به طول انجامید. این برنامه توانست به خوبی توجه رسانه های داخلی و خارجی را به خود جلب کند. عصر جدید در فصل اول با حدود 70 درصد بیننده رکورد بی نظری را ثبت کرد.هم اکنون نیز شاهد فصل دوم آن از شبکه سوم سیما هستیم.

عصر جدید چیست؟

برنامه های مختلف استعدادیابی در جهان وجود دارند که ساختار کلی همه آن ها یکی است اما در جزئیات با یکدیگر متفاوت هستند.هر کشوری متناسب با نوع فرهنگ خود این برنامه را برگزار می کند. احسان علیخانی نیز با اجرای این برنامه در حوزه هایی نظیر ورزشی، سرگرمی، هنری و غیره توانسته است مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب کند.
به قول احسان علیخانی، عصر جدید یعنی: توانایی گرفتن صحنه و جا کردن هر شخصی کـه فکر میکند استعداد نابی دارد در دل دوربین و جلوی مردم، درفاصله نهایتا ۵ دقیقه.

داوران این برنامه رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، سید بسیر حسینی و امین حیایی می باشند که هر کدام در حوزه ای متخصص و دارای محبوبیت خاصی بین تماشاگران هستند.

مشاهده انواع نمونه کارهای دکور برنامه تلویزیونی

تصاویر دکور برنامه تلویزیونی

دکور زیبای عصر جدید :

برنامه عصر جدید در یکی از سالن‌هاي مجموعه ورزشی آرارات تولید شده است. ساخت دکور دیجیتال فصل اول و دوم  آن نیز توسط تیم حرفه ای شرکت آوانمانور ساخته و نصب شده است.دکور فصل دوم در 21 روز ساخته و متراژ آن حدودا 230 متر می باشد.

دکور برنامه عصرجدید یک

نحوه شرکت در عصر جدید :

برای شرکت در عصرجدید باید طبق شرایط و ضوابط آن یک ویدئو کوتاه از خودتان تهیه و به آدرس سایتشان ارسال کنید. در این برنامه خانم ها و آقایان در هر حوزه ای که استعداد دارند به صورت تک نفره یا گروهی از تمام نقاط ایران می توانند شرکت کنند. توجه داشته باشید که صدا و تصویر ویدئو دارای کیفیت قابل قبولی باشد. در ابتدای ویدئو نیز جمله “این ویدیو جهت شرکت در برنامه عصر جدید آماده میشود” فراموش نشود.